Mityngi AA i Al-Anon w Klubie

godz. 16.15   Grupa AA „Jutrzenka”

godz. 18.30   Grupa AA „Ostoja”

godz. 19.00   Grupa AA „Eleuteria”

godz. 18.00   Grupa Al-Anon „Promyk”

godz. 18.00   Grupa AA „Maria”

godz. 17.15   Grupa AA  „Magma 6″

1% z Twojego podatku

Zbliżają się rozliczenia roczne PIT

Informujemy, iż jak co roku służymy pomocą osobom chcącym samodzielnie się rozliczyć.

Codziennie w godzinach popołudniowych jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Do osób, które samodzielnie sobie radzą z rozliczeniem rocznym, mamy prośbę o 1% Waszego

podatku – nasz   KRS 0000078563

Zarząd Klubu

Grupy Wsparcia w 2020 roku

Informujemy, iż w roku 2020, Klub prowadził będzie następujące Grupy Wsparcia:

1. W każdą  sobotę miesiąca ( z wyjątkiem wakacji ) o godz. 10.00 – 12.15

Grupa Motywująco – Edukacyjna dla osób uzależnionych reanimacja Grupy z lat 2015-2018

Prowadzący: terapeuci  Piotr Laufer oraz Andrzej Żuchlewski

2. W każdą drugą i czwartą niedzielę miesiąca o godz, 17.00 – 19.00

Grupa Wsparcia dla osób uzależnionych i ich rodzin – prowadzący Piotr Laufer

3. W każdą drugą i czwartą niedzielę miesiąca, godz. 19.00 – 20.00

Konsultacje Indywidualne dla osób uzależnionych i ich rodzin

Terapeuta prowadzący: Piotr Laufer z OLU Charcice

4.  Seanse filmowe z Filmoteki Trzeźwościowej, każda II środa miesiąca godz. 18.00

Wykaz filmów: 11 marca: „Po jednym na drogę” film fab. francuski – Akcja na odwyku

Projekt dofinansowany przez Miasto Poznań

W naszej ojczyźnie

W Polsce, działania prowadzone są przeciwko ludziom, a nie dla nich. W szczególności pokazują to urzędnicy i funkcjonariusze publiczni, nie ważne czy to ZUS, sąd, czy urząd skarbowy. Głośno było kiedyś w mediach o ‘Polskich Panach’, kim jest ‘Polski Pan’ widać właśnie w urzędach – masa niekompetentnych, gburowatych ludzi, którzy w dużej mierze dostali pracę ‘po znajomości’, mających wygórowane mniemanie o osobie.

Działalność takich ludzi jest szkodliwa i nie powinni oni obejmować innych stanowisk niż prace porządkowe, pod kontrolą. (…)

( z listu Polki, która wróciła z emigracji )

Terapeutyczny weekend w Klubie

Jak zwykle sobota:

godz. 9.30  Grupa Wsparcia dla osób uzależnionych

godz. 11.00  Grupa motywacyjno-edukacyjna

Prowadzący: certyfikowani terapeuci uzależnień

I niedziela: godz. 17.00

„Pogodna niedziela z Piotrem Laufrem”  – Grupa Wsparcia dla osób uzależnionych i ich rodzin

godz. 19.00  Konsultacje indywidualne dla osób uzależnionych i ich rodzin

29 kwietnia minęła pierwsza rocznica śmierci Wiktora Osiatyńskiego. W celu uczczenia Jego osoby Klub „Zwycięstwo” zaaranżował wystawę upamiętniającą Wiktora, z fotkami, pamiątkami i medalami udostępnionymi przez żonę Wiktora Ewę Woydyłło. Wystawa czynna będzie od 1 do 13 maja w godzinach 17.00 – 20.00 w soboty od 10.00 do 13.00. Oprócz książek i płyt Wiktora dostępna będzie unikatowa pozycja wydana z okazji jego 70-urodzin „Listy od przyjaciół” – księga pamiątkowa dla Profesora Wiktora Osiatyńskiego, wydana przez Helsińską Fundację Praw Człowieka we współpracy z Open Society Foundations, pod redakcją Adama Bodnara.

img099WP_20170512_027

Festyn Trzeźwościowy „Chojno 2018″

Termin: 12 maja (sobota) 2018

Miejsce: Chojno nad Wartą (11 km od Wronek)