Otwarty Mityng Spikerski w niedzielę 12 lipca

„Otwarte Mityngi Spikerskie” odbywają się obecnie w Klubie „Zwycięstwo”          W najbliższą niedzielę 12 lipca o godz. 18.00 wystąpi Bartek DDA z Warszawy.

Wszystkich tych, którzy mają podobny problem serdecznie zapraszamy.

W czasie spotkania będzie dostępna literatura o Dorosłych Dzieciach Alkoholików, współuzależnieniu no i trzeźwości oczywiście.

„Spotkania z piosenką” przy grillu. 11 lipca 2015

W najbliższą sobotę – 11 lipca zapraszamy na kolejne wydanie imprezy

„Spotkania z piosenką” przy grillu w Klubie „Zwycięstwo”

Tym razem gościć będziemy zespół „24 Godziny” z Warszawy, który grał na 40-leciu AA w Warszawie. U nas też juz grali, co można zobaczć tu:

W programie imprezy kiełbaski z grilla, ciepłe i zimne napoje i dużo radości. Początek imprezy o godzinie 17.30 przy Litewskiej 8

Wstęp 12 zł

Zarząd Klubu

Wyjazd na Dni Trzeźwościowe do Lichenia

25 lipca – sobota – 2015 roku

Ogólnopolskie Dni Trzeźwościowe w Licheniu 25 lipca 2015 – sobota

Wyjazd z Litewskiej 8 o godz. 7.30

Autokar zatrzyma się jeszcze na Rondzie Śródka oraz przy Lidlu w Swarzędzu.

Koszt – 30 zł

Powrót: wyjazd z Lichenia około 22.00

Zapisy w Klubie, tel. 61 848 43 53

lub poprzez wpłatę na konto: 62 1020 4027 0000 1102 0306 1264

z podaniem imienia, nazwiska i telefonu

Zjazd Absolwentów Charcic w czerwcu 2015

Zapraszamy na kolejny Zjazd Absolwentów Zakładu Leczenia Uzależnień w Charcicach , który odbędzie się w dniu 13 czerwca (sobota) 2015 w godzinach 10.00 – 16.00 na terenie Zakładu. Nadal nie możemy spotykać się na zjazdach trzydniowych, finansowanych przez NFZ, ale postanowiliśmy nie marnować czasu i zaproponować formułę spotkań comiesięcznych jak w Gnieźnie czy Obrzycach (każda II sobota miesiąca-jeden miesiąc Zjazd a drugi miesiąc Mityng Spikerski ), jaka na dziś jest możliwa, bo
Warunkiem udziału w Zjeździe jest wniesienie do dnia 8 czerwca opłaty w wysokości 15 zł (obiad i kawa) na konto Klubu Abstynenta „Zwycięstwo”, który zgodził się być Skarbnikiem Zjazdu. Nr konta 62 1020 4027 0000 1102 0306 1264. W tytule przelewu prosimy o podanie nazwiska i nr telefonu lub adresu mailowego.
Ilość miejsc ograniczona. Po w/w terminie zgłoszenia niestety nie mogą już być przyjmowane, ze względów organizacyjnych i regulaminowych. Osoby, które nie dokonają w terminie zgłoszenia nie będą mogły wejść na teren Ośrodka w dniu Zjazdu. Program Zjazdu Absolwenta:
- godz. 10.00 – wystąpienie terapeuty Piotra Laufra
- godz. 11.00 – Mityng Spikerski Absolwentów
- godz. 12.45 – Obiad w stołówce Ośrodka

- godz. 14.00 – Koncert Jurka Fiedorczuka z Białegostoku
Zapraszamy i Do Zobaczenia.
Informacji telefonicznej można zasięgnąć u: Sławka „Spikera” – tel. 606 400 302

UWAGA: Zjazd jest oczywiście otwarty także dla osób, które tu terapii nie odbywały.

W sobotę 20 września odbyły się ostatnie w tym roku „Spotkania z piosenką”. Tym razem nie grill na Litewskiej ale prawdziwe ognisko u zaprzyjaźnionej z nami duszyczki. Pogoda była przecudna jak na tę porę roku. Ci co nie dotarli niech żałują. Muzycznym gościem był Wojtek z Piły. Krótka próbka jego talentu znajduje się tutaj:

A fotki w galerii

Spotkania z piosenką – 19 lipca

W najbliższą sobotę, 19 lipca, jak zwykle o godz. 17.00, "Spotkania z piosenką"
w Klubie "Zwycięstwo"
Tym razem wystąpi Janusz "Raptus" Waściński i "Raptusie" czyli dzieciaki.
W programie oprócz muzyki, kiełbaski z grilla, ciepłe i zimne napoje
oraz coś słodkiego.

Wstęp dla sympatyków i przyjaciół Klubu - cegiełka 12 zł

Zaprasza

Grupa Wsparcia

W każdą sobotę o godzinie 11.00 w siedzibie Klubu „Zwycięstwo” w Poznaniu  przy ul. Litewskiej 8 odbywają się spotkania naszej Nowej Grupy Wsparcia, do której Cię zapraszamy.

Szukamy w niej wspólnie odpowiedzi na pytania, które zadają sobie osoby dokonujące w swoim życiu poważnych zmian. Bo takimi osobami jesteśmy.  Dzielimy się swoimi doświadczeniami w pokonywaniu trudów pierwszych dni abstynencji i w przezwyciężaniu konsekwencji  picia, grania, ćpania, itp..  Dajemy sobie akceptację i zrozumienie uwalniające od poczucia winy i osamotnienia, w którym wielu z nas się znalazło.                                     Uczymy  się wykorzystywać  zalety trzeźwego życia i cieszyć się, nie zawsze łatwą, ale prawdziwą wolnością. Tą wspaniałą wolnością, którą daje trzeźwość.

Sobotnie spotkania prowadzą terapeuci z Ośrodka

Leczenia Uzależnień z Charcic

Twoja Nowa Grupa Wsparcia

Projekt  realizowany jest przez SŚKA „Zwycięstwo”

w ramach  programów Miasta Poznań wspierających proces zdrowienia osób uzależnionych i ich rodzin.

Wyjazd na 40-lecie AA w Polsce

Informacja:    Klub-Zwycięstwo organizuje wyjazd na 40-lecie AA w Polsce.

Termin: 15 – 17 sierpnia 2014 roku                                                                                                                             Środek transportu: Bus 20 – miejscowy

Zakwaterowanie: Akademiki SGGW ul: Nowoursynowska 161

Pokoje dwu i trzy- osobowe w segmencie z WC i łazienką

Koszt wyjazdu: 220 zł od osoby

Program: taras widokowy Pałacu Kultury,

Zamek Królewski, teren Zlotu – Torwar

oraz 2-godzinna wycieczka statkiem po Wiśle.

Zapisy w Klubie „Zwycięstwo”

Wpłata przy zapisie – 110 zł

Pierwsza wpłata przeznaczona jest na opłatę

Akredytacyjną i opłatę miejsc w Akademikach SGGW