W sobotę 20 września odbyły się ostatnie w tym roku „Spotkania z piosenką”. Tym razem nie grill na Litewskiej ale prawdziwe ognisko u zaprzyjaźnionej z nami duszyczki. Pogoda była przecudna jak na tę porę roku. Ci co nie dotarli niech żałują. Muzycznym gościem był Wojtek z Piły. Krótka próbka jego talentu znajduje się tutaj:

A fotki w galerii

Spotkania z piosenką – 19 lipca

W najbliższą sobotę, 19 lipca, jak zwykle o godz. 17.00, "Spotkania z piosenką"
w Klubie "Zwycięstwo"
Tym razem wystąpi Janusz "Raptus" Waściński i "Raptusie" czyli dzieciaki.
W programie oprócz muzyki, kiełbaski z grilla, ciepłe i zimne napoje
oraz coś słodkiego.

Wstęp dla sympatyków i przyjaciół Klubu - cegiełka 12 zł

Zaprasza

Grupa Wsparcia

W każdą sobotę o godzinie 11.00 w siedzibie Klubu „Zwycięstwo” w Poznaniu  przy ul. Litewskiej 8 odbywają się spotkania naszej Nowej Grupy Wsparcia, do której Cię zapraszamy.

Szukamy w niej wspólnie odpowiedzi na pytania, które zadają sobie osoby dokonujące w swoim życiu poważnych zmian. Bo takimi osobami jesteśmy.  Dzielimy się swoimi doświadczeniami w pokonywaniu trudów pierwszych dni abstynencji i w przezwyciężaniu konsekwencji  picia, grania, ćpania, itp..  Dajemy sobie akceptację i zrozumienie uwalniające od poczucia winy i osamotnienia, w którym wielu z nas się znalazło.                                     Uczymy  się wykorzystywać  zalety trzeźwego życia i cieszyć się, nie zawsze łatwą, ale prawdziwą wolnością. Tą wspaniałą wolnością, którą daje trzeźwość.

Sobotnie spotkania prowadzą terapeuci z Ośrodka

Leczenia Uzależnień z Charcic

Twoja Nowa Grupa Wsparcia

Projekt  realizowany jest przez SŚKA „Zwycięstwo”

w ramach  programów Miasta Poznań wspierających proces zdrowienia osób uzależnionych i ich rodzin.

Wyjazd na 40-lecie AA w Polsce

Informacja:    Klub-Zwycięstwo organizuje wyjazd na 40-lecie AA w Polsce.

Termin: 15 – 17 sierpnia 2014 roku                                                                                                                             Środek transportu: Bus 20 – miejscowy

Zakwaterowanie: Akademiki SGGW ul: Nowoursynowska 161

Pokoje dwu i trzy- osobowe w segmencie z WC i łazienką

Koszt wyjazdu: 220 zł od osoby

Program: taras widokowy Pałacu Kultury,

Zamek Królewski, teren Zlotu – Torwar

oraz 2-godzinna wycieczka statkiem po Wiśle.

Zapisy w Klubie „Zwycięstwo”

Wpłata przy zapisie – 110 zł

Pierwsza wpłata przeznaczona jest na opłatę

Akredytacyjną i opłatę miejsc w Akademikach SGGW

Info: 606 400 302

Piotr Laufer prowadzi Grupę Wsparcia

W każdą sobotę o godzinie 11.00 w siedzibie Klubu „Zwycięstwo” w Poznaniu  przy ul. Litewskiej 8 odbywają się spotkania naszej Nowej Grupy Wsparcia, do której Cię zapraszamy.

Szukamy w niej wspólnie odpowiedzi na pytania, które zadają sobie osoby dokonujące w swoim życiu poważnych zmian. Bo takimi osobami jesteśmy.  Dzielimy się swoimi doświadczeniami w pokonywaniu trudów pierwszych dni abstynencji i w przezwyciężaniu konsekwencji  picia, grania, ćpania, itp..  Dajemy sobie akceptację i zrozumienie uwalniające od poczucia winy i osamotnienia, w którym wielu z nas się znalazło.                                                                                         Uczymy  się wykorzystywać  zalety trzeźwego życia i cieszyć się, nie zawsze łatwą, ale prawdziwą wolnością. Tą wspaniałą wolnością, którą daje trzeźwość.   W najbliższą sobotę o 11.00 grupę prowadził będzie terapeuta uzależnień Piotr Laufer

Twoja Nowa Grupa Wsparcia

Projekt  realizowany jest przez SŚKA „Zwycięstwo”

Spotkanie autorskie z autorka książki „Mam na imię Marina i jestem alkoholiczką”

„Mam na imię Marina i jestem alkoholiczką”

Książka napisana przez kobietę, która po ponad dwudziestu latach picia znalazła się na oddziale odwykowym z całkowicie wyniszczonym systemem nerwowym. Ukończyła dwa fakultety, miała gdzie mieszkać, miała z czego żyć. Wspomnienia Mariny dowodzą, że choroba alkoholowa jest spotykana w wielu środowiskach, dlatego wyobrażenie alkoholika jako człowieka z marginesu jest często błędnie pojmowanym mitem.

Spotkanie z autorką książki odbędzie się 30 listopada o godz. 16.00

Miejsce: Klub „Zwycięstwo” Poznań, Litewska 8 (Park Sołacki)

Zapraszamy tych, którzy ponad andrzejkowe „balety”, cenią też świat ducha.

Pączki będą obecne.

Jesienna Filmoteka w Klubie

W najbliższą sobotę 23 listopada prezentujemy w Klubie „Zwycięstwo” pokaz następnego filmu o tematyce związanej z uzależnieniem od alkoholu czy narkotyków.  Będzie to amerykański film pt.:

„Factotum”

Opis filmu: Fabuła filmu to autobiografia Charsla Bukowskiego – polskiego scenarzysty przebywającego w Ameryce.  Bohater filmu jest młodym, przystojnym, błyskotliwym, uwielbianym przez kobiety facetem, mającym dodatkowo szczęście w hazardzie.

Uzależnienie od alkoholu, narkotyków  i seksu spycha go na peryferie życia.

Pokaz odbędzie się w sobotę 23 listopada o godz. 16.00 w siedzibie Klubu przy ul.Litewskiej 8

Wstęp na projekcję – wolny.

Projekt realizowany w ramach Projektu finansowanego przez Urząd Miasta Poznania