Zloty Absolwentów Charcic ODWOŁANE

Z przykrością musimy zakomunikować, że Zloty Absolwentów Ośrodka Leczenia Uzależnień w Charcicach zostały zawieszone do odwołania.

Najbliższy Zlot w dniu 13 sierpnia już się NIE ODBĘDZIE.

Od prawie 2 lat Klub Zwycięstwo prowadził Zloty w Charcicach przy współudziale terapeutów z Ośrodka. Niestety w chwili obecnej kierownictwo CXharcic nie jest w stanie zabezpieczyć terapeuty na czas Zlotu.

Okazuje się, że  kierownictwo z Charcic nie za bardzo  jest zainteresowane kontynuacją Zlotów Absolwentów., a dla informacji takie Zloty odbywają się w większości okolicznych Ośrodków jak Obrzyce czy Gniezno i to od bardzo wielu lat.

Do momentu znalezienia innej formy ewentualnej współpracy z OLU Charcice Zloty Absolwentów będą zawieszone. W przypadku znalezienia nowej formuły tych Spotkań, natychmiast Was poinformujemy.

Wpłaty dokonane na Zlot 13 sierpnia zostaną zwrócone.

Sławek Seńkowski – Klub „Zwycięstwo”